2013-04-29

W cyklu "Gwiazda tygodnia" zapraszamy na spotkanie z miłośniczką sportu i prawdziwej, włoskiej pizzy - Marią Kuźmińską.

Solidarność tych prawie najmłodszych

2013-04-14

W dniach 13-14.04.2013 r. w Wieliczce odbył się 1. Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej Wieliczka Cup 2013.

W swoich kategoriach wiekowych solidarnie na drugim stopniu podium stanęły Emilia Lasatowicz i Marta Płachecka.

Udanie zaprezentowały się również pozostałe nasze zawodniczki, zwłaszcza Katarzyna Wątroba, której do podium zabrakło niewiele i zawody ukończyła na 5 pozycji. Kasia jeszcze nieraz medal odbierze.

Na podium zapraszamy też zawodniczki, które z niego tym razem spadły...

Na szczególną uwagę zasługuje debiut Mai Ostrowickiej (rocznik 2008). W tym wieku też już można robić show!

Filmów z Wieliczki szukajcie w naszej Galerii.

Międzynarodowe sukcesy

2013-04-06

Z dumą informujemy, że z międzynarodowych zawodów w miejscowości Trebic w Czechach (niedaleko Brna) nasze zawodniczki wróciły z dwoma medalami.

Maja Kozioł tym razem wróciła do domu bez medalu, ale zawody ukończyła na wysokiej, szóstej pozycji (występy http://youtu.be/nKPgiC8tK58 i http://www.youtube.com/watch?v=mIxy414wiBo).

Gratulacje dla dziewcząt!

Te oraz wcześniejsze występy naszych zawodniczek możecie obejrzeć również w zakładce "Galeria-Filmy".

Gwiazda tygodnia

2013-04-03

Powracamy do naszego cyklu po dłuższej przerwie, która pozwoliła poprzedniej bohaterce, Emillii Lasatowicz, z gwiazdy tygodnia stać się gwiazdą miesiąca.

Tym razem w zakładce "Gwiazda tygodnia" spotkanie z ćwiczącą od niedawna Mają Gawlińską.