Aktualności

Medalowa Maja

Zdjęcie do Newsa Plus

2014-10-05

W sobotę 04.10.2014 r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, podczas których nasza jedyna reprezentantka Maja Ostrowicka zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal. Gratulacje dla Mai!

Maja w czołówce

2014-09-21

Wczoraj w Katowicach odbył się V Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej. Maja Ostrowicka zajęła czwarte miejsce a Jej występ można zobaczyć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=EHVHdfkeviQ&feature=youtu.be

Harmonogram zajęć

2014-09-16

W zakładce "Treningi-Kiedy" znajduje się obowiązujący od 15.09 harmonogram zajęć.

Wspomnienie wakacji

2014-09-01

Dla tych, które były na naszym zgrupowniu w Węgierskiej Górce będzie to okazja do wspomnień. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli zawodniczek podczas treningów, będzie to okazja, aby zobaczyć mniej więcej jak to wygląda. Film pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=UM5_419kx4g&feature=youtu.be